Kullanım Koşulları

www.yetkinhelva.com.tr internet sitesi Yetkin Tahin & Helva San. Tic. Ltd. Şti. ’ ne (Yetkin Tahin & Helva) ait olup, 1900'lü yılından beri faaliyet gösteren, tatlı ve helvalarıyla ünlenmiş Yetkin Tahin & Helva’nın ürünlerinin tanıtım ve satışının yapıldığı bir internet sitesidir. 
Bu çerçevede site kullanıcılarımıza sunduğumuz ürün, imkan, hizmet ve ayrıcalıklardan aşağıda yer alan kullanım koşulları çerçevesinde faydalanmanız mümkün olup, sitemizi ziyaret ederken ve/veya üye (kayıtlı kullanıcı) olurken dikkat etmeniz gereken hususlar ve sahip olduğunuz hak ve yükümlülükler aşağıda yer almaktadır. 
Sitemizi ziyaret ettiğiiniz, iş başvurusunda bulunduğunuz esnada ve/veya sitemize üye olurken sizden talep edilen kişisel bilgilerden hangilerinin hangi koşullar altında kullanılabileceği gizlilik politikamızda yer almakta olup, daha önce incelemediyseniz burada yer alan gizlilik politikamızı incelemenizi tavsiye ederiz. 
İstediğiniz zaman, herhangi bir neden göstermeksizin info@yetkinhelva.com.tradresine e-posta göndererek üyeliğinizin askıya alınmasını sağlayabilirsiniz. 
Sitemizde yer alan hizmetlerden kullanımı ücretsiz olanlar, önceden bildirim yapılmaksızın ücretli hale getirilebileceği gibi, ürün ve hizmetlerin ücretleri de bildirimsiz değiştirilebilir. 
Sitenin ücret ve diğer kullanım koşullarını önceden bildirim olmaksızın değiştirme hakkı mevcut olduğundan bu sayfayı sıklıkla incelemenizi tavsiye ederiz. (Bu sayfa en son 01.02.2017 tarihinde güncellenmiştir.)

1. ÜYELİK HESABINIZ 

Sitemize ana sayfada bulunan “ÜYE GİRİŞİ” bölümünde e-posta adresiniz ile kaydolarak üye olabilirsiniz. Üye olurken belirttiğiniz bilgilerinizin hatalı veya gerçeğe aykırı olması, kullanım koşullarına aykırı hareket etmiş olmanız, hizmeti kötü niyetli kullandığınızın tespit edilmesi veya Yetkin Tahin & Helva’nın gerekli görmesi halinde, Yetkin Tahin & Helva tarafından üyeliğiniz sona erdirilebilir ve/veya erişiminiz engellenebilir. Yetkin Tahin & Helva’nın bu konudaki diğer hakları saklıdır.

2. Sitemiz, kullanıcı hesabınızın güvenliği için gereken azami dikkati gösterecektir ancak Sitemizin veya hizmet aldığımız kişi veya şirketlerin kusurundan dolayı yaşanabilecek herhangi bir veri kaybı durumunda, sitemizin sorumluluğu bulunmadığı gibi, ilgili bilgi ve verilerin yeniden girilmesi sorumluluğu üyelere aittir.

3. Yetkin Tahin & Helva hizmetlerinin yapısını tarafınıza önceden bildirim yapmaksızın zaman zaman değiştirebilir ve/veya hizmetleri veya bazı özelliklerini geçici veya kalıcı olarak sonlandırabilir.

4. Yetkin Tahin & Helva, sitede yer alan içerik, hizmet, imkan ve sair unsurların yayınının devamlılık arz etmesine önem göstermekle birlikte, yayının ve/veya site üzerinden sunulan hizmetlerin kesintisiz olacağına dair bir garanti vermemektedir. Böyle bir durumun oluşması halinde Yetkin Tahin & Helva’nın sorumluluğu bulunmamaktadır. Satış sözleşmesinde aksi beyan edilen durumlar saklıdır.

5. Yetkin Tahin & Helva üzerinden sağlanan hizmetler belirli bir süreyle kısıtlanmış olabilir. Bu durumda, satın aldığınız hizmeti veya ürünü belirtilen süre içinde kullanmanız veya satın almanız gerekmektedir. Aksi takdirde, hakkınız geriye dönüşü olmayacak şekilde sona erer ve ücret iadesi de dahil olmak üzere herhangi bir hak talep etmeniz mümkün olmaz.

6. TELİF HAKLARI VE ALINTI SINIRI 
Sitede eriştiğiniz herhangi bir içeriğe ve bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan video, tarif, metot, kod, program, görsel ve sair fikri mülkiyet ürünlerine ilişkin (açıkça telif haklarının devredildiğinin belirtildiği durumlar hariç) yalnızca şahsi kullanım hakkınız vardır.

7. Tüm mali hakları Yetkin Tahin & Helva’a ait olduğu belirtilen içerikler ile tüm video, tarif, metot, kod, program, işleyiş ve görsellere ilişkin şahsi kullanımızın dışında, kopyalama, işleme ve internet başta olmak üzere radyo-televizyon, uydu ve kablo gibi telli veya telsiz yayın yapan kuruluşlar vasıtasıyla veya dijital iletim de dahil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlar ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla her türlü araçla içeriği yayınlama izniniz ve/veya hakkınız bulunmamaktadır. 


8. Sitemizde yer alan içeriğin alıntılanması, makul sınırlarda kalmak ve kaynak gösterme ve ilgili içeriğe ilişkin sitemize bağlantı vermek kaydıyla mümkündür. Makul sınır, eserin veya sair içeriğin basit bir özetinden ibaret olup, içeriğe vakıf olunması için sitemizin ziyaret edilmesi ihtiyacını ortadan kaldırmayacak düzeyde olmalıdır. Her durumda, sitede yer alan içeriklerden herhangi birinin tamamının alıntılanması yazılı iznimiz olmadıkça, yukarıdaki şartlara uyulsa dahi mümkün değildir. Konuya ilişkin Fikir ve Sanat eserleri Kanunu hükümleri saklıdır. 


9. BAĞLANTILAR 
Sitemizin, sitede yer alan bağlantı, yönlendirmeler (link vs.) veya iliştirilmiş içeriğe ilişkin sorumluluğu bulunmamaktadır. Site bu bağlantı ve yönlendirmelerin içeriğini kontrol etmediği gibi, doğru olduğu, virüs vs. zararlı bir öğe içermediği ve hukuka uygun olduğu gibi fakat bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla hiçbir bir garanti vermemektedir. 


10. SORUMLULUKLAR 
Sitede bulunduğunuz veya siteyi kullandığınız sürece bu metinde yer alan kuralların tamamını eksiksiz olarak kabul etmektesiniz. Söz konusu kurallara aykırı hareket etmeniz halinde ve/veya Yetkin Tahin & Helva tarafından gerekli görülmesi halinde siteyi kullanımınız engellenebilir veya üyeliğiniz gerekçe gösterilmeksizin sona erdirilebilir. Yetkin Tahin & Helva’nın ayrıca hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

11. Bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla; Site üzerinden bağlantı kurduğunuz diğer üye ve/veya üçüncü şahıslarla olan iş, hizmet ve şahsi ilişkilerinizden, bu ilişkiler nedeniyle oluşan ihtilaflardan, bu ilişkilerden kaynaklanan maddi veya manevi kayıplarından doğrudan ve/veya dolaylı olarak sitenin, site yönetiminin ve çalışanlarının hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır, site üzerinden bağlantı kurduğunuz şahıslarla yaptığınız anlaşmalar hiçbir şekilde siteyi bağlamamakta olup, bu tür davranışlarda bulunmanız halinde şahsi sorumluluğunuz oluşmaktadır.

12. Yetkin Tahin & Helva’nın, bu Kullanım Koşulları’nda yer alan herhangi bir hakkını ya da koşulunu uygulamaması, bu tür hakkın ya da koşulun muafiyeti olarak varsayılmayacaktır. Bu Kullanım Koşulları’nda yer alan herhangi bir hükmün geçersiz ya da uygulanamaz hale gelmesi durumunda, bu Kullanım Koşulları’nın geri kalan hükümleri tam olarak etkili ve etkin kalacaktır.

13. Sitemizin kullandığı yazılımlar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sitede yeralan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı firmamıza bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.

14. Sitemizin virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için azami gayret sarf edilmekle birlikte, gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle bilgisayarınıza virüs geçmesi ihtimali bulunmaktadır. Her ne kadar ortalama bir bilgisayar kullanıcısının aldığı en basit önlemlerden biri olan antivirüs yazılımı kullandığınız varsayılsa bile, yine de zarara uğramanız halinde, uğrayacağınız zararlardan (bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla bilgisayarınızın veya programlarınızın hasar görmesi) dolayı sitemizin sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu nedenlerle sitemizden talepte bulunulamaz.


15. HAKSIZ REKABET VE MARKA HUKUKU AÇISINDAN

Yetkin Tahin & Helva San. Tic. Ltd. Şti.’ne ait bir marka olup, ilgili mevzuat gereğince korunmaktadır. Yetkin Tahin & Helva’nın marka haklarının tarafınızdan ihlal edilmesi halinde yasal yollara başvurma hakkı saklıdır. 
Sitemiz, oluşturduğu veya yer sağladığı içeriğin kanuna uygun olması yönünde özen göstermektedir. Hukuka aykırı olduğunu düşündüğünüz bir içerik söz konusu ise veya sitemizle ilgili herhangi başka bir sorununuz da 
info@yetkinhelva.com.tr e-posta adresine bildirimde bulunabilirsiniz. 
Sitemizde yer alan kullanım koşullarına ilişkin olarak info@yetkinhelva.com.tr adresine göndereceğiniz görüş ve öneriler, her türlü ticari kaygıdan bağımsız olarak titizlikle incelenmektedir.